Firma Rehberi
ABDULKADİR BAYRAKLILAR - BAYRAKLILAR KALIP MAKİNA SANAYİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ A BLOK 5.CD. NO66 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : bayraklilarkalip@hotmail.com Telefon : +90 3422355188 Faks : 3423354362


Kategori :


Meslek Grubu :

25 - 25 Nolu M.G. MAKİNA VE MAKİNA YEDEK PARÇALARI

Faaliyet Türü :

ı MAKİNA KALIP YAPIMI VE KESİMİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR BAYRAKLILAR - BAYRAKLILAR KALIP MAKİNA SANAYİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR BAYRAKLILAR - BAYRAKLILAR KALIP MAKİNA SANAYİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı MAKİNA KALIP YAPIMI VE KESİMİ ve meslek türü olarak 25 - 25 Nolu M.G. MAKİNA VE MAKİNA YEDEK PARÇALARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-bayraklilar---bayraklilar-kalip-makina-sanayi-telefon-ve-ad.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-bayraklilar---bayraklilar-kalip-makina-sanayi-telefon-ve-ad.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.