Firma Rehberi
ABDÜLKADİR BASKIN - GÖZDE KURU TEMİZLEME VE ÜTÜ EVİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- EMEK MH. GAZİ ALİ DÜŞÜN CD. BULVAR SİTESİ A BLOK N47 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : gozdekurutemizleme2@hotmail.com Telefon : +90 3423224232


Kategori :


Meslek Grubu :

19 - 19 Nolu M.G. KONFEKSİYON İMALATI VE TOPTAN TİCARETİ

Faaliyet Türü :

ı KURU TEMİZLEME VE ÜTÜ EVİ.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDÜLKADİR BASKIN - GÖZDE KURU TEMİZLEME VE ÜTÜ EVİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDÜLKADİR BASKIN - GÖZDE KURU TEMİZLEME VE ÜTÜ EVİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı KURU TEMİZLEME VE ÜTÜ EVİ. ve meslek türü olarak 19 - 19 Nolu M.G. KONFEKSİYON İMALATI VE TOPTAN TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-baskin---gozde-kuru-temizleme-ve-utu-evi-telefon-ve-adres-b.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-baskin---gozde-kuru-temizleme-ve-utu-evi-telefon-ve-adres-b.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.