Firma Rehberi
ABDULKADİR BAŞARAN KUZEY BAZALT MADENCİLİK Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- KÖRKÜN MAH. PİRİ REİS CADDESİ NO8 OĞUZELİ GAZİANTEP


Kategori :


Meslek Grubu :

22 - 22 Nolu M.G. İNŞAAT MALZEMECİLERİ

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ BAZALTTAŞ ALIM SATIM - MADENCİLİK KUM TAŞI ALIM SATIM TİCARETİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR BAŞARAN KUZEY BAZALT MADENCİLİK Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR BAŞARAN KUZEY BAZALT MADENCİLİK Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ BAZALTTAŞ ALIM SATIM - MADENCİLİK KUM TAŞI ALIM SATIM TİCARETİ ve meslek türü olarak 22 - 22 Nolu M.G. İNŞAAT MALZEMECİLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-basaran-kuzey-bazalt-madencilik-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-basaran-kuzey-bazalt-madencilik-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.