Firma Rehberi
ABDÜLKADİR ATÇI - UĞUR ELEKTRİK VE SU TEKNOLOJİLERİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH.KIBRIS CD.NO9/D ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : 90 3423236191 Faks : 90 3423236192


Kategori :


Meslek Grubu :

22 - 22 Nolu M.G. İNŞAAT MALZEMECİLERİ

Faaliyet Türü :

ı ELELTRİK MALZEMELERİ İNŞAAT MALZEMELERİ ve TARIM ALETLERİ TOPTAN TİCARETİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDÜLKADİR ATÇI - UĞUR ELEKTRİK VE SU TEKNOLOJİLERİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDÜLKADİR ATÇI - UĞUR ELEKTRİK VE SU TEKNOLOJİLERİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı ELELTRİK MALZEMELERİ İNŞAAT MALZEMELERİ ve TARIM ALETLERİ TOPTAN TİCARETİ ve meslek türü olarak 22 - 22 Nolu M.G. İNŞAAT MALZEMECİLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-atci---ugur-elektrik-ve-su-teknolojileri-telefon-ve-adres-b.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-atci---ugur-elektrik-ve-su-teknolojileri-telefon-ve-adres-b.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.