Firma Rehberi
ABDULKADİR ATABEK - POLİSOFT SUNİ DERİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- NİZİP CD. ÇAKMAK MH. OTO İŞLETME BİTİŞİĞİ NO37 K1 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : ibrahimhalil22@hotmail.com Telefon : +90 3423230902


Kategori :


Meslek Grubu :

32 - 32 Nolu M.G. AYAKKABI-TERLİK-DERİ-PLASTİK ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ

Faaliyet Türü :

32 - 32 Nolu M.G. AYAKKABI-TERLİK-DERİ-PLASTİK ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR ATABEK - POLİSOFT SUNİ DERİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR ATABEK - POLİSOFT SUNİ DERİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 32 - 32 Nolu M.G. AYAKKABI-TERLİK-DERİ-PLASTİK ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ ve meslek türü olarak 32 - 32 Nolu M.G. AYAKKABI-TERLİK-DERİ-PLASTİK ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-atabek---polisoft-suni-deri-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-atabek---polisoft-suni-deri-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.