Firma Rehberi
ABDULKADİR ARSLAN - TEKNİKPEN PVC İNŞAAT TAAHHÜT Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ÇAĞDAŞ MH.MEHMET OĞUZ GÖĞÜŞ CD.NO127 ŞAHİNBEY GAZİANTEP Telefon : 90 3423390957 Faks : 90 3423390958


Kategori :


Meslek Grubu :

34 - 34 Nolu M.G. MOBİLYA-MOBİLYA AKSESUARI-ORMAN ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ

Faaliyet Türü :

34 - 34 Nolu M.G. MOBİLYA-MOBİLYA AKSESUARI-ORMAN ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR ARSLAN - TEKNİKPEN PVC İNŞAAT TAAHHÜT Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR ARSLAN - TEKNİKPEN PVC İNŞAAT TAAHHÜT Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 34 - 34 Nolu M.G. MOBİLYA-MOBİLYA AKSESUARI-ORMAN ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ ve meslek türü olarak 34 - 34 Nolu M.G. MOBİLYA-MOBİLYA AKSESUARI-ORMAN ÜRÜNLERİ İMALAT VE TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-arslan---teknikpen-pvc-insaat-taahhut-telefon-ve-adres-bilg.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-arslan---teknikpen-pvc-insaat-taahhut-telefon-ve-adres-bilg.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.