Firma Rehberi
ABDULKADİR ARIÖZ - DOĞUŞ SOĞUK LASTİK YENİLEME SANAYİ VE TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- SANAYİ MH.60068 NOLU CD. N14/D ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : doguslastik@gmail.com Telefon : +90 (342) 235-13-49 Faks : 3422351349


Kategori :


Meslek Grubu :

23 - 23 Nolu M.G. PLASTİK-AMBALAJ-KAUÇUK-PVC PENCERE İMALATI ALIM VE SATIMI

Faaliyet Türü :

ı OTO LASTİK KAPLAMA İŞLERİ.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULKADİR ARIÖZ - DOĞUŞ SOĞUK LASTİK YENİLEME SANAYİ VE TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULKADİR ARIÖZ - DOĞUŞ SOĞUK LASTİK YENİLEME SANAYİ VE TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı OTO LASTİK KAPLAMA İŞLERİ. ve meslek türü olarak 23 - 23 Nolu M.G. PLASTİK-AMBALAJ-KAUÇUK-PVC PENCERE İMALATI ALIM VE SATIMI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-arioz---dogus-soguk-lastik-yenileme-sanayi-ve-ticaret-telef.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-arioz---dogus-soguk-lastik-yenileme-sanayi-ve-ticaret-telef.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.