Firma Rehberi
ABDÜLKADİR AKINAL - AKINAL BİLİŞİM VE BİLGİSAYAR TİCARETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH. GAZİMUHTARPAŞA BLV. TEKEREKOĞLU İŞ MERKEZİ KAT2/70 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Webwww.gnakargo.com E-Posta : akin@akinal.net Telefon : +90 3422154560 Faks : 3422154563


Kategori :


Meslek Grubu :

37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI

Faaliyet Türü :

ı BİLGİSAYAR-BİLİŞİM HİZMETLERİ,BİLGİSAYAR SATIŞI

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDÜLKADİR AKINAL - AKINAL BİLİŞİM VE BİLGİSAYAR TİCARETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDÜLKADİR AKINAL - AKINAL BİLİŞİM VE BİLGİSAYAR TİCARETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı BİLGİSAYAR-BİLİŞİM HİZMETLERİ,BİLGİSAYAR SATIŞI ve meslek türü olarak 37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-akinal---akinal-bilisim-ve-bilgisayar-ticareti-telefon-ve-a.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulkadir-akinal---akinal-bilisim-ve-bilgisayar-ticareti-telefon-ve-a.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.