Firma Rehberi
ABDULJALIL HAJI ALI RİMASSMOD Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- KOCAOĞLAN MAH. DEMOKRASİ BLV. 47004 CAD.NO3 / B ŞAHİNBEY GAZİANTEP E-Posta : abdul027@hotmail.com Telefon : (342) 225-29-15


Kategori :


Meslek Grubu :

19 - 19 Nolu M.G. KONFEKSİYON İMALATI VE TOPTAN TİCARETİ

Faaliyet Türü :

ı DIŞ GİYİM EŞYALARININ TOPTAN TİCARETİ İMALATI, ALIMI, SATIMI

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULJALIL HAJI ALI RİMASSMOD Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULJALIL HAJI ALI RİMASSMOD Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı DIŞ GİYİM EŞYALARININ TOPTAN TİCARETİ İMALATI, ALIMI, SATIMI ve meslek türü olarak 19 - 19 Nolu M.G. KONFEKSİYON İMALATI VE TOPTAN TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abduljalil-haji-ali-rimassmod-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abduljalil-haji-ali-rimassmod-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.