Firma Rehberi
ABDULHAMİT ÇALIKUŞU - BADBOY PARÇA BOYAMA TEKSTİL İMALATI VE TOPTAN SATIŞI Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- 25 ARALIK MH. ALİ KARAKAŞ CD. N177 ŞAHİNBEY GAZİANTEP E-Posta : baddalcalikusu@hotmail.com Telefon : +90 3422256602 Faks : +90 3422256604


Kategori :


Meslek Grubu :

16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK

Faaliyet Türü :

ı PARÇA BOYAMA.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULHAMİT ÇALIKUŞU - BADBOY PARÇA BOYAMA TEKSTİL İMALATI VE TOPTAN SATIŞI Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULHAMİT ÇALIKUŞU - BADBOY PARÇA BOYAMA TEKSTİL İMALATI VE TOPTAN SATIŞI Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı PARÇA BOYAMA. ve meslek türü olarak 16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulhamit-calikusu---badboy-parca-boyama-tekstil-imalati-ve-toptan-sa.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulhamit-calikusu---badboy-parca-boyama-tekstil-imalati-ve-toptan-sa.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.