Firma Rehberi
ABDÜLHAMİT BEN - EKMEK EVİ UNLU MAMÜLLERİ(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- KARATAŞ MH. 400 NOLU CD. OSKA İŞ MRK. NO6 ŞAHİNBEY GAZİANTEP Telefon : 90 3422301127


Kategori :


Meslek Grubu :

662 EKMEKÇİLER - SİMİT FIRINLARI - PASTANELER

Faaliyet Türü :

ı UNLU MAMÜLLER TİCARETİ.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDÜLHAMİT BEN - EKMEK EVİ UNLU MAMÜLLERİ(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDÜLHAMİT BEN - EKMEK EVİ UNLU MAMÜLLERİ(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı UNLU MAMÜLLER TİCARETİ. ve meslek türü olarak 662 EKMEKÇİLER - SİMİT FIRINLARI - PASTANELER adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulhamit-ben---ekmek-evi-unlu-mamulleri-terk--telefon-ve-adres-bilgi.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulhamit-ben---ekmek-evi-unlu-mamulleri-terk--telefon-ve-adres-bilgi.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.