Firma Rehberi
ABDULHAKİM ÖZTEK Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İSMETPAŞA MAH. BELEDİYE CAD.80 / B-C ŞAHİNBEY GAZİANTEP Webwww.araskargo.com.tr E-Posta : akyol@araskargo.com.tr Telefon : 3422202356 Faks : (342) 231-88-74


Kategori :


Meslek Grubu :

12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI

Faaliyet Türü :

ı KARGO TAŞIMACILIĞI, PAKET VE KOLİ GİBİ KARGOLARIN TOPLANMASI DAĞITILMASI.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULHAKİM ÖZTEK Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULHAKİM ÖZTEK Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı KARGO TAŞIMACILIĞI, PAKET VE KOLİ GİBİ KARGOLARIN TOPLANMASI DAĞITILMASI. ve meslek türü olarak 12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulhakim-oztek-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulhakim-oztek-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.