Firma Rehberi
ABDULHAKİM KURT - İMPA-İMAMOĞLU TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- GATEM TOPTANCILAR SİT.MAVİ ADA 5.BLOK NO28 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3422382218 Faks : 3422382218


Kategori :


Meslek Grubu :

38 - 38 Nolu M.G. ELEKTRİK-ELEKTRONİK-ZÜCCACİYE VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

Faaliyet Türü :

38 - 38 Nolu M.G. ELEKTRİK-ELEKTRONİK-ZÜCCACİYE VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULHAKİM KURT - İMPA-İMAMOĞLU TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULHAKİM KURT - İMPA-İMAMOĞLU TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 38 - 38 Nolu M.G. ELEKTRİK-ELEKTRONİK-ZÜCCACİYE VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI ve meslek türü olarak 38 - 38 Nolu M.G. ELEKTRİK-ELEKTRONİK-ZÜCCACİYE VE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulhakim-kurt---impa-imamoglu-ticaret-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulhakim-kurt---impa-imamoglu-ticaret-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.