Firma Rehberi
ABDULHAKİM CEYLAN - LİDER EVDEN EVE TAŞIMACILIK VE NAKLİYE Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- HÜRRİYET CD. NO28 K1 NO1 MERKEZ GAZİANTEP


Kategori :


Meslek Grubu :

2008-31 YURTİÇİ YÜK TAŞIMACILIĞI VE KARGO HİZMETLERİ

Faaliyet Türü :

2008-31 YURTİÇİ YÜK TAŞIMACILIĞI VE KARGO HİZMETLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULHAKİM CEYLAN - LİDER EVDEN EVE TAŞIMACILIK VE NAKLİYE Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULHAKİM CEYLAN - LİDER EVDEN EVE TAŞIMACILIK VE NAKLİYE Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 2008-31 YURTİÇİ YÜK TAŞIMACILIĞI VE KARGO HİZMETLERİ ve meslek türü olarak 2008-31 YURTİÇİ YÜK TAŞIMACILIĞI VE KARGO HİZMETLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulhakim-ceylan---lider-evden-eve-tasimacilik-ve-nakliye--telefon-ve.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulhakim-ceylan---lider-evden-eve-tasimacilik-ve-nakliye--telefon-ve.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.