Firma Rehberi
ABDÜLCEBBAR SEÇKİN - SEÇKİN ELEKTRONİK(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- SÖYLEMEZ PASAJI NO201 ŞAHİNBEY GAZİANTEP Telefon : +90 3422180100


Kategori :


Meslek Grubu :

2008-21 BİLGİSAYAR - İLETİŞİM HİZMETLERİ

Faaliyet Türü :

ı CEP TELEFONU VE AKSESUARLARI ALIM VE SATIMI İŞLERİ.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDÜLCEBBAR SEÇKİN - SEÇKİN ELEKTRONİK(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDÜLCEBBAR SEÇKİN - SEÇKİN ELEKTRONİK(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı CEP TELEFONU VE AKSESUARLARI ALIM VE SATIMI İŞLERİ. ve meslek türü olarak 2008-21 BİLGİSAYAR - İLETİŞİM HİZMETLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulcebbar-seckin---seckin-elektronik-terk--telefon-ve-adres-bilgiler.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulcebbar-seckin---seckin-elektronik-terk--telefon-ve-adres-bilgiler.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.