Firma Rehberi
ABDULCEBBAR OLGAÇ - ULAŞ FERMUAR Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ÇUKUR MH. SADIKOĞLU SK. NO10/B ŞAHİNBEY GAZİANTEP E-Posta : a.olgac@mynet.com Telefon : +90 3422305650 Faks : +90 3422305651


Kategori :


Meslek Grubu :

18 - 18 Nolu M.G. EV TEKSTİLİ,NAKIŞ,GİYİM,AKSESUARLARI İMALATI VE TİCARETİ

Faaliyet Türü :

ı TOPTAN FERMUAR TİCARETİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULCEBBAR OLGAÇ - ULAŞ FERMUAR Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULCEBBAR OLGAÇ - ULAŞ FERMUAR Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı TOPTAN FERMUAR TİCARETİ ve meslek türü olarak 18 - 18 Nolu M.G. EV TEKSTİLİ,NAKIŞ,GİYİM,AKSESUARLARI İMALATI VE TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulcebbar-olgac---ulas-fermuar-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulcebbar-olgac---ulas-fermuar-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.