Firma Rehberi
ABDULCEBBAR KILIVAN - LAL YAPI İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT HARFİYAT GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH. NAİL BİLEN CD. UĞUR PLAZA İŞ MRKZ. KAT11 NO1103 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : kadiryaren90@gmail.com Telefon : +90 3423232332 Faks : 3423232332


Kategori :


Meslek Grubu :

31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ

Faaliyet Türü :

31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULCEBBAR KILIVAN - LAL YAPI İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT HARFİYAT GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULCEBBAR KILIVAN - LAL YAPI İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT HARFİYAT GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ ve meslek türü olarak 31 - 31 Nolu M.G. İNŞAAT MÜTEAHHİTLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulcebbar-kilivan---lal-yapi-insaat-taahhut-nakliyat-harfiyat-gida-v.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulcebbar-kilivan---lal-yapi-insaat-taahhut-nakliyat-harfiyat-gida-v.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.