Firma Rehberi
ABDULBAKİ YILDIRIM BİLTECH BİLİŞİM SİSTEMLERİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- VATAN MAHALLESİ 16 NOLU CADDE NO75/A GAZİANTEP SERBEST BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ SAHINBEY GAZİANTEP E-Posta : info@biltechbilisim.com.tr Telefon : 3422710888


Kategori :


Meslek Grubu :

37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI

Faaliyet Türü :

ı BELİRLİ BİR MALA TAHSİS EDİLMİŞ MAĞAZALARDA BİLGİSAYARLARIN, ÇEVRE DONANIMLARININ VE YAZILIMLARININ PERAKENDE TİCARETİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULBAKİ YILDIRIM BİLTECH BİLİŞİM SİSTEMLERİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULBAKİ YILDIRIM BİLTECH BİLİŞİM SİSTEMLERİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı BELİRLİ BİR MALA TAHSİS EDİLMİŞ MAĞAZALARDA BİLGİSAYARLARIN, ÇEVRE DONANIMLARININ VE YAZILIMLARININ PERAKENDE TİCARETİ ve meslek türü olarak 37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulbaki-yildirim-biltech-bilisim-sistemleri-telefon-ve-adres-bilgile.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulbaki-yildirim-biltech-bilisim-sistemleri-telefon-ve-adres-bilgile.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.