Firma Rehberi
ABDULAZİZ BALTAŞ - İREM ÜNİFORMA İŞ VE İŞ ELBİSELERİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ALAYBEY MH. KOÇAK PASAJI NO31 ŞAHİNBEY GAZİANTEP


Kategori :


Meslek Grubu :

19 - 19 Nolu M.G. KONFEKSİYON İMALATI VE TOPTAN TİCARETİ

Faaliyet Türü :

ı İŞ VE İŞÇİ ELBİSELERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDULAZİZ BALTAŞ - İREM ÜNİFORMA İŞ VE İŞ ELBİSELERİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDULAZİZ BALTAŞ - İREM ÜNİFORMA İŞ VE İŞ ELBİSELERİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı İŞ VE İŞÇİ ELBİSELERİ ve meslek türü olarak 19 - 19 Nolu M.G. KONFEKSİYON İMALATI VE TOPTAN TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdulaziz-baltas---irem-uniforma-is-ve-is-elbiseleri-telefon-ve-adres-.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdulaziz-baltas---irem-uniforma-is-ve-is-elbiseleri-telefon-ve-adres-.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.