Firma Rehberi
ABDİ DOĞRU - ABDİ DOĞRU TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- KARAGÖZ MH. KARAGÖZ CD. NO22 PETROL İŞ HANI K4 D401 ŞAHİNBEY GAZİANTEP


Kategori :


Meslek Grubu :

18 - 18 Nolu M.G. EV TEKSTİLİ,NAKIŞ,GİYİM,AKSESUARLARI İMALATI VE TİCARETİ

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TEKSTİL ÜRÜNLERİ ALIM SATIMI İHRACATI

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDİ DOĞRU - ABDİ DOĞRU TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDİ DOĞRU - ABDİ DOĞRU TİCARET Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TEKSTİL ÜRÜNLERİ ALIM SATIMI İHRACATI ve meslek türü olarak 18 - 18 Nolu M.G. EV TEKSTİLİ,NAKIŞ,GİYİM,AKSESUARLARI İMALATI VE TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abdi-dogru---abdi-dogru-ticaret-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abdi-dogru---abdi-dogru-ticaret-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.