Firma Rehberi
ABDA ENDÜSTRİYEL OTOMASYON TESİSAT TEKSTİL VE GIDA SANAYİVE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- DEĞİRMİÇEM MH. 32 NOLU SK. NO10/A MERKEZ GAZİANTEP Telefon : +90 3423223810


Kategori :


Meslek Grubu :

781 TEKSTİL SANAYİ - ÇIRÇIR FABRİKALARI

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ ENDÜSTRİYEL OTOMASYON, TESİSAT,TEKSTİL VE GIDA ÜRÜNLERİ İMALATI,TİCARETİ İTHALAT-İHRACAT. VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABDA ENDÜSTRİYEL OTOMASYON TESİSAT TEKSTİL VE GIDA SANAYİVE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABDA ENDÜSTRİYEL OTOMASYON TESİSAT TEKSTİL VE GIDA SANAYİVE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ ENDÜSTRİYEL OTOMASYON, TESİSAT,TEKSTİL VE GIDA ÜRÜNLERİ İMALATI,TİCARETİ İTHALAT-İHRACAT. VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 781 TEKSTİL SANAYİ - ÇIRÇIR FABRİKALARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abda-endustriyel-otomasyon-tesisat-tekstil-ve-gida-sanayive-ticaret-li.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abda-endustriyel-otomasyon-tesisat-tekstil-ve-gida-sanayive-ticaret-li.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.