Firma Rehberi
ABC ZÜCCACİYE, GIDA VE DAYANIKLI TÜKETİM SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (TERK) Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- SUBURCU CAD.ŞEHİR İŞHANI KAT3 NO81 GAZİANTEP MERKEZ GAZİANTEP Telefon : +90 0002334445


Kategori :


Meslek Grubu :

701 ATTARLAR-HIRDAVATÇILAR G

Faaliyet Türü :

ı HERTÜRLÜ CAM,PORSELEN VE PLASTİKTEN MAMÜL MUTFAK MALZEMELERİNİN ALIM,SATIMI İTHALAT-İHRACAT VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSŞAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABC ZÜCCACİYE, GIDA VE DAYANIKLI TÜKETİM SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (TERK) Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABC ZÜCCACİYE, GIDA VE DAYANIKLI TÜKETİM SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (TERK) Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HERTÜRLÜ CAM,PORSELEN VE PLASTİKTEN MAMÜL MUTFAK MALZEMELERİNİN ALIM,SATIMI İTHALAT-İHRACAT VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSŞAR. ve meslek türü olarak 701 ATTARLAR-HIRDAVATÇILAR G adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abc-zuccaciye,-gida-ve-dayanikli-tuketim-sanayi-ticaret-anonim-sirketi.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abc-zuccaciye,-gida-ve-dayanikli-tuketim-sanayi-ticaret-anonim-sirketi.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.