Firma Rehberi
ABC SALÇA KONSERVE GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- 3.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MEHMET BATALLI BULVARI NO6 BAŞPINAR ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : zeroil@zeroil.com


Kategori :


Meslek Grubu :

07 - 07 Nolu M.G. YAŞ-KURU MEYVE VE SEBZE TOPTAN TİCARETİ

Faaliyet Türü :

ı Sebze ve meyve konservesi imalatı

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABC SALÇA KONSERVE GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABC SALÇA KONSERVE GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı Sebze ve meyve konservesi imalatı ve meslek türü olarak 07 - 07 Nolu M.G. YAŞ-KURU MEYVE VE SEBZE TOPTAN TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abc-salca-konserve-gida-sanayi-ve-ticaret-anonim-sirketi-telefon-ve-ad.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abc-salca-konserve-gida-sanayi-ve-ticaret-anonim-sirketi-telefon-ve-ad.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.