Firma Rehberi
ABBATE GİYİM TEKSTİL SANAYİİ VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ - MERKEZİİSTANBUL / GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- DEĞİRMİÇEM MH. GAZİ MUHTAR PAŞA BLV. NO13 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Webwww.abbate.com.tr E-Posta : muratozcan@abbate.com.tr Telefon : +90 3422150464 Faks : +90 3422150465


Kategori :


Meslek Grubu :

16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK

Faaliyet Türü :

ı HER ÇEŞİT TEKSTİL ÜRÜNLERİ VE HAMMADDELERİNİN İMALİ, İTHALİ,İHRACI VE DAHİLİ TİCARETİNİ YAPMAK VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABBATE GİYİM TEKSTİL SANAYİİ VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ - MERKEZİİSTANBUL / GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABBATE GİYİM TEKSTİL SANAYİİ VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ - MERKEZİİSTANBUL / GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER ÇEŞİT TEKSTİL ÜRÜNLERİ VE HAMMADDELERİNİN İMALİ, İTHALİ,İHRACI VE DAHİLİ TİCARETİNİ YAPMAK VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abbate-giyim-tekstil-sanayii-ve-pazarlama-anonim-sirketi---merkeziista.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abbate-giyim-tekstil-sanayii-ve-pazarlama-anonim-sirketi---merkeziista.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.