Firma Rehberi
ABBAS KARA ABBAS KARA Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- SANAYİ MAH. GATEM FISTIKÇILAR SİTESİ YEŞİL ADA NO25 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : smcemalyagci@hotmail.com Telefon : (342) 238-30-96 Faks : (342) 238-30-96


Kategori :


Meslek Grubu :

01 - 01 Nolu M.G. TARIM ÜRÜNLERİ-HUBUBAT-BAKLİYAT-BAHARAT

Faaliyet Türü :

01 - 01 Nolu M.G. TARIM ÜRÜNLERİ-HUBUBAT-BAKLİYAT-BAHARAT

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABBAS KARA ABBAS KARA Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABBAS KARA ABBAS KARA Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 01 - 01 Nolu M.G. TARIM ÜRÜNLERİ-HUBUBAT-BAKLİYAT-BAHARAT ve meslek türü olarak 01 - 01 Nolu M.G. TARIM ÜRÜNLERİ-HUBUBAT-BAKLİYAT-BAHARAT adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abbas-kara-abbas-kara-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abbas-kara-abbas-kara-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.