Firma Rehberi
ABB PAMUK VE İPLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- 2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ 83221 NOLU CAD. NO27 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : info@ccmmachine.com Telefon : 3423373785 Faks : 3423371321


Kategori :


Meslek Grubu :

05 - 05 Nolu M.G. GIDA TOPTANCILARI VE HER TÜRLÜ TOPTAN TİCARET

Faaliyet Türü :

05 - 05 Nolu M.G. GIDA TOPTANCILARI VE HER TÜRLÜ TOPTAN TİCARET

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABB PAMUK VE İPLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABB PAMUK VE İPLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 05 - 05 Nolu M.G. GIDA TOPTANCILARI VE HER TÜRLÜ TOPTAN TİCARET ve meslek türü olarak 05 - 05 Nolu M.G. GIDA TOPTANCILARI VE HER TÜRLÜ TOPTAN TİCARET adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abb-pamuk-ve-iplik-sanayi-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bil.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abb-pamuk-ve-iplik-sanayi-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bil.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.