Firma Rehberi
ABB ERP BİLGİSAYAR YAZILIM DANIŞMANLIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH. 36006 SK. N20 KEPKEP PLAZA K5 N502 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : abberp@hotmail.com Telefon : 3422207377 Faks : 3422207378


Kategori :


Meslek Grubu :

37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI

Faaliyet Türü :

ı BİLGİSAYAR YAZILIM DANIŞMANLIK VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABB ERP BİLGİSAYAR YAZILIM DANIŞMANLIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABB ERP BİLGİSAYAR YAZILIM DANIŞMANLIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı BİLGİSAYAR YAZILIM DANIŞMANLIK VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abb-erp-bilgisayar-yazilim-danismanlik-sanayi-ticaret-limited-sirketi-.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abb-erp-bilgisayar-yazilim-danismanlik-sanayi-ticaret-limited-sirketi-.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.