Firma Rehberi
ABAM TEKSTİL-KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ÇUKUR MH. KÜLLÜ SK. ARICA İŞHANI KAT2 NO119 MERKEZ GAZİANTEP Telefon : +90 3423379442 Faks : +90 3423379441


Kategori :


Meslek Grubu :

691 KONFEKSİYONCULAR

Faaliyet Türü :

ı HER NEVİ TEKSTİL,KUMAŞ,KONFEKSİYON GİYİM TRİKO MAMÜLLERİ ALIM,SATIMI İTHALAT,İHRACAT VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABAM TEKSTİL-KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABAM TEKSTİL-KONFEKSİYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER NEVİ TEKSTİL,KUMAŞ,KONFEKSİYON GİYİM TRİKO MAMÜLLERİ ALIM,SATIMI İTHALAT,İHRACAT VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 691 KONFEKSİYONCULAR adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/abam-tekstil-konfeksiyon-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/abam-tekstil-konfeksiyon-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.