Firma Rehberi
ABA ULUSLARARASI NAKLİYAT LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- GAZİMUHTARPAŞA BLV. BUHARA İŞ MRK. B BLOK KAT2 NO 78 ŞBGATEM YENİ KAMYONCULAR SİTESİ SİYAH BLOK K MERKEZ GAZİANTEP E-Posta : abanakliyat@hotmail.com Telefon : +90 3422152723 Faks : +90 3422153494


Kategori :


Meslek Grubu :

13 - 13 Nolu M.G. ULAŞIM,YOLCU VE ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI,SEYAHAT ACENTELERİ

Faaliyet Türü :

ı YURT İÇİ VE ULUSLARARASI YÜK VE YOLCU TAŞIMACILIĞINI ANASÖZLEŞMEDEKİ YAZILI OLAN HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABA ULUSLARARASI NAKLİYAT LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABA ULUSLARARASI NAKLİYAT LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı YURT İÇİ VE ULUSLARARASI YÜK VE YOLCU TAŞIMACILIĞINI ANASÖZLEŞMEDEKİ YAZILI OLAN HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 13 - 13 Nolu M.G. ULAŞIM,YOLCU VE ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI,SEYAHAT ACENTELERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/aba-uluslararasi-nakliyat-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/aba-uluslararasi-nakliyat-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.