Firma Rehberi
ABA TRANS TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH. NAİL BİLEN CD. 11 NOLU SK. AYINTAP İŞM. KAT5 NO512 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : abatrans27@hotmail.com Telefon : 90 3423231331 Faks : 90 3423241401


Kategori :


Meslek Grubu :

12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ YURT İÇİ VE YURT DIŞI HAVA, DENİZ, KARA, DMEİRYOLLARI İLE HER TÜRLÜ NAKLİYE, YÜK VE YOLCU TAŞIMACILIK FAALİYETLERİ, KARGO TAŞIMACILIĞI, KARGO ACENTALIKLARI, TEMSİLCİLİKLERİ YAPMAYA VE YAPTIRMAYA, BUNUN İÇİN HER TÜRLÜ HAVA, DENİZ, KARA, DEMİRYOLLARI ARAÇALARINI K

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABA TRANS TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABA TRANS TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ YURT İÇİ VE YURT DIŞI HAVA, DENİZ, KARA, DMEİRYOLLARI İLE HER TÜRLÜ NAKLİYE, YÜK VE YOLCU TAŞIMACILIK FAALİYETLERİ, KARGO TAŞIMACILIĞI, KARGO ACENTALIKLARI, TEMSİLCİLİKLERİ YAPMAYA VE YAPTIRMAYA, BUNUN İÇİN HER TÜRLÜ HAVA, DENİZ, KARA, DEMİRYOLLARI ARAÇALARINI K ve meslek türü olarak 12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/aba-trans-tasimacilik-ithalat-ihracat-sanayi-ve-ticaret-limited-sirket.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/aba-trans-tasimacilik-ithalat-ihracat-sanayi-ve-ticaret-limited-sirket.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.