Firma Rehberi
ABA LOJİSTİK OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- AYDINLAR MH.BAHATTİN NAKIBOĞLU BULV.NO BİLA MERKEZ GAZİANTEP Webwww.abalojistik.com.tr E-Posta : bilgi@abalojistik.com.tr Telefon : (342) 328-99-80 Faks : 90 3423289983


Kategori :


Meslek Grubu :

12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ NAKİL VASITALARINA SAHİP OLMAK, YÜK TAŞIMACILIĞI,GIDA ÜRÜNLERİ İŞLERİ,ALIM SATIMI VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABA LOJİSTİK OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABA LOJİSTİK OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ NAKİL VASITALARINA SAHİP OLMAK, YÜK TAŞIMACILIĞI,GIDA ÜRÜNLERİ İŞLERİ,ALIM SATIMI VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/aba-lojistik-otomotiv-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adr.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/aba-lojistik-otomotiv-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adr.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.