Firma Rehberi
ABA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH. A.FUAT CEBESOY BLV. DOKTORLAR SİTESİ D BLOK KAT4 NO405 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3422303825


Kategori :


Meslek Grubu :

2008-48 SAĞLIK HİZMETLERİ - İLAÇ - ECZACILIK ÜRÜNLERİ

Faaliyet Türü :

2008-48 SAĞLIK HİZMETLERİ - İLAÇ - ECZACILIK ÜRÜNLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 2008-48 SAĞLIK HİZMETLERİ - İLAÇ - ECZACILIK ÜRÜNLERİ ve meslek türü olarak 2008-48 SAĞLIK HİZMETLERİ - İLAÇ - ECZACILIK ÜRÜNLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/aba-ilac-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/aba-ilac-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.