Firma Rehberi
ABA BİLİŞİM İLETİŞİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKET Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH. ALİ FUAT CEBESOY BLV. DOKTORLAR Sİ D BLOK KAT4 NO405 MERKEZ GAZİANTEP Telefon : +90 3423391638


Kategori :


Meslek Grubu :

2008-15 GİYİM EŞYALARININ TİCARETİ

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK İŞLERİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


ABA BİLİŞİM İLETİŞİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKET Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan ABA BİLİŞİM İLETİŞİM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKET Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ İNŞAAT TAAHHÜT MÜHENDİSLİK İŞLERİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 2008-15 GİYİM EŞYALARININ TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/aba-bilisim-iletisim-danismanlik-hizmetleri-ve-ticaret-limited-sirket-.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/aba-bilisim-iletisim-danismanlik-hizmetleri-ve-ticaret-limited-sirket-.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.