Firma Rehberi
AB ULUSLARARASI DANIŞMANLIK VE PROJE HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MAHALLESİ 3 NL.CADDE ÇAYIRLI İŞ MERKEZİ A BLOK KAT6 DAİRE22 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3422151669


Kategori :


Meslek Grubu :

40 - 40 Nolu M.G. TURİZM-OTEL-GÜVENLİK-ORGANİZASYON VE DANIŞMANLIK FAALİYETLERİ

Faaliyet Türü :

40 - 40 Nolu M.G. TURİZM-OTEL-GÜVENLİK-ORGANİZASYON VE DANIŞMANLIK FAALİYETLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


AB ULUSLARARASI DANIŞMANLIK VE PROJE HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan AB ULUSLARARASI DANIŞMANLIK VE PROJE HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 40 - 40 Nolu M.G. TURİZM-OTEL-GÜVENLİK-ORGANİZASYON VE DANIŞMANLIK FAALİYETLERİ ve meslek türü olarak 40 - 40 Nolu M.G. TURİZM-OTEL-GÜVENLİK-ORGANİZASYON VE DANIŞMANLIK FAALİYETLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/ab-uluslararasi-danismanlik-ve-proje-hizmetleri-limited-sirketi-telefo.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/ab-uluslararasi-danismanlik-ve-proje-hizmetleri-limited-sirketi-telefo.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.