Firma Rehberi
AB-SON KİMYA İNŞAAT TEKSTİL GIDA TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- HAVAALANI SANAYİ BÖLGESİ 13 NL.CD.NO11 ŞAHİNBEY GAZİANTEP Telefon : 90 (342) 477-16-90 Faks : 90 (342) 225-24-79


Kategori :


Meslek Grubu :

22 - 22 Nolu M.G. İNŞAAT MALZEMECİLERİ

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ İNŞAAT, ENDÜSTRİYEL VE SPREY BOYALARININ HAMMADDE MAMUL VE YARI MAMULLERİNİN İMALATI AMBALAJLAMA, TAAHHÜT, İTHALAT, İHRACAT, ALIM VE SATIMINI YAPMAK, KARAYOLUYLA YURTİÇİ VE YURTDIŞI YOLCU, EŞYA, PETROL VE PETROL ÜRÜNLERİ TAŞIMACILIĞI YAPMAK YURTİÇİNDE VE YURTDIŞINDA TEŞV

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


AB-SON KİMYA İNŞAAT TEKSTİL GIDA TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan AB-SON KİMYA İNŞAAT TEKSTİL GIDA TAŞIMACILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ İNŞAAT, ENDÜSTRİYEL VE SPREY BOYALARININ HAMMADDE MAMUL VE YARI MAMULLERİNİN İMALATI AMBALAJLAMA, TAAHHÜT, İTHALAT, İHRACAT, ALIM VE SATIMINI YAPMAK, KARAYOLUYLA YURTİÇİ VE YURTDIŞI YOLCU, EŞYA, PETROL VE PETROL ÜRÜNLERİ TAŞIMACILIĞI YAPMAK YURTİÇİNDE VE YURTDIŞINDA TEŞV ve meslek türü olarak 22 - 22 Nolu M.G. İNŞAAT MALZEMECİLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/ab-son-kimya-insaat-tekstil-gida-tasimacilik-ithalat-ihracat-sanayi-ve.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/ab-son-kimya-insaat-tekstil-gida-tasimacilik-ithalat-ihracat-sanayi-ve.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.