Firma Rehberi
AABAD TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- 2.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ CELAL DOĞAN BLV.NO 21 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP


Kategori :


Meslek Grubu :

17 - 17 Nolu M.G. HALI,KİLİM,ZEMİN VE DUVAR DÖŞEMELERİ İMALATI, TOPTAN VE PERAKENDE TİCARETİ

Faaliyet Türü :

ı ANASÖZLEŞMEDEKİ HUSUSLAR

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


AABAD TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan AABAD TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı ANASÖZLEŞMEDEKİ HUSUSLAR ve meslek türü olarak 17 - 17 Nolu M.G. HALI,KİLİM,ZEMİN VE DUVAR DÖŞEMELERİ İMALATI, TOPTAN VE PERAKENDE TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/aabad-tekstil-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilgi.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/aabad-tekstil-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilgi.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.