Firma Rehberi
AAB BAĞIMSIZ DENETİM ANONİM ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ALLEBEN MAH. ATATÜRK BLV. BARLAS İŞ MERKEZİ NO38 KAT4/8 ŞAHİNBEY GAZİANTEP Telefon : (342) 220-06-60 Faks : (342) 220-06-60


Kategori :


Meslek Grubu :

15 - 15 Nolu M.G. BANKACILIK-FİNANS VE MALİ HİZMETLER

Faaliyet Türü :

ı Yeminli mali müşavirlik faaliyetleri ve ana sözleşmedeki diğer hususlar

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


AAB BAĞIMSIZ DENETİM ANONİM ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan AAB BAĞIMSIZ DENETİM ANONİM ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı Yeminli mali müşavirlik faaliyetleri ve ana sözleşmedeki diğer hususlar ve meslek türü olarak 15 - 15 Nolu M.G. BANKACILIK-FİNANS VE MALİ HİZMETLER adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/aab-bagimsiz-denetim-anonim-sirketi-telefon-ve-adres-bilgileri.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/aab-bagimsiz-denetim-anonim-sirketi-telefon-ve-adres-bilgileri.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.