Firma Rehberi
A.Y.S. KİMYA İMALAT İTHALAT İHRACAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - MERKEZİ GAZİANTEP/GAZİANTEP ORGANİZE SANAYİ ŞUBESİ(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- 3. ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MEHMET BATALLI BUL. 83307 NL CD. NO1 BAŞPINAR ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3423378369 Faks : +90 3423378376


Kategori :


Meslek Grubu :

2008-47 KİMYASAL ÜRÜNLER - ZİRAİ İLAÇ - TEMİZLİK ÜRÜNLERİ - GÜBRE İMALAT VE TİCARETİ

Faaliyet Türü :

2008-47 KİMYASAL ÜRÜNLER - ZİRAİ İLAÇ - TEMİZLİK ÜRÜNLERİ - GÜBRE İMALAT VE TİCARETİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A.Y.S. KİMYA İMALAT İTHALAT İHRACAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - MERKEZİ GAZİANTEP/GAZİANTEP ORGANİZE SANAYİ ŞUBESİ(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A.Y.S. KİMYA İMALAT İTHALAT İHRACAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - MERKEZİ GAZİANTEP/GAZİANTEP ORGANİZE SANAYİ ŞUBESİ(TERK) Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 2008-47 KİMYASAL ÜRÜNLER - ZİRAİ İLAÇ - TEMİZLİK ÜRÜNLERİ - GÜBRE İMALAT VE TİCARETİ ve meslek türü olarak 2008-47 KİMYASAL ÜRÜNLER - ZİRAİ İLAÇ - TEMİZLİK ÜRÜNLERİ - GÜBRE İMALAT VE TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a.y.s.-kimya-imalat-ithalat-ihracat-nakliyat-sanayi-ve-ticaret-limited.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a.y.s.-kimya-imalat-ithalat-ihracat-nakliyat-sanayi-ve-ticaret-limited.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.