Firma Rehberi
A.T.Ç TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH.Aİ FUAT CEBESOY BLV.DOKTORLAR SİT. C BLOK KAT6 NO601 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3422251881 Faks : +90 3422274441


Kategori :


Meslek Grubu :

18 - 18 Nolu M.G. EV TEKSTİLİ,NAKIŞ,GİYİM,AKSESUARLARI İMALATI VE TİCARETİ

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ TEKSTİL VE DERİ ÜRÜNLERİNİN TOPTAN ALIMI SATIMI İTHALATINI VE İHRACATINI YAPMAKTIR VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A.T.Ç TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A.T.Ç TEKSTİL İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ TEKSTİL VE DERİ ÜRÜNLERİNİN TOPTAN ALIMI SATIMI İTHALATINI VE İHRACATINI YAPMAKTIR VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 18 - 18 Nolu M.G. EV TEKSTİLİ,NAKIŞ,GİYİM,AKSESUARLARI İMALATI VE TİCARETİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a.t.c-tekstil-ic-ve-dis-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilgi.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a.t.c-tekstil-ic-ve-dis-ticaret-limited-sirketi-telefon-ve-adres-bilgi.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.