Firma Rehberi
A.T.A.İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (TERK) Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- MUAMMER AKSOY BLV. NO28 MERKEZ GAZİANTEP Telefon : +90 3422153030 Faks : +90 3422153034


Kategori :


Meslek Grubu :

902 ELEKTRİK - ELEKTRONİK MALZEME SATICILARI

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ MAMUL VE YARI MAMUL,SINAİ ÜRÜNLER İLE BUĞDAY,MERCİMEK,NOHUT GİBİ BAKLİYAT VE YARI MAMULLER ,KAPARİ,MANTAR GİBİ GIDA ÜRÜNLERİNİN ALIM SATIMI İTHALAT-İHRACATI VE ESAS MUKAVELEDE YAZILI OLAN HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A.T.A.İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (TERK) Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A.T.A.İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (TERK) Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ MAMUL VE YARI MAMUL,SINAİ ÜRÜNLER İLE BUĞDAY,MERCİMEK,NOHUT GİBİ BAKLİYAT VE YARI MAMULLER ,KAPARİ,MANTAR GİBİ GIDA ÜRÜNLERİNİN ALIM SATIMI İTHALAT-İHRACATI VE ESAS MUKAVELEDE YAZILI OLAN HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 902 ELEKTRİK - ELEKTRONİK MALZEME SATICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a.t.a.ic-ve-dis-ticaret-limited-sirketi--terk--telefon-ve-adres-bilgil.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a.t.a.ic-ve-dis-ticaret-limited-sirketi--terk--telefon-ve-adres-bilgil.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.