Firma Rehberi
A.S.Y ULUSLAR ARASI TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH.GAZİMUHTARPAŞA BLV.BUHARA İŞ MERKEZZİ K2 N57 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : 90 3422150604 Faks : 90 3423240728


Kategori :


Meslek Grubu :

12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ YURTİÇİ VE YURTDIŞI HAVA,DENİZ,KARA,DEMİRYOLLARI İLE HER TÜRLÜ NAKLİYE, YÜK VE YOLCU TAŞIMACILIK FAALİYETLERİ, KARGO TAŞIMACILIĞI, KARGO ACENTETLİKLERİ, TEMSİLCİLİKLERİ YAPMAYA VE YAPTIRMAYA, BUNUN İÇİN HER TÜRLÜ HAVA, DENİZ, KARA, DEMİRYOLLARI ARAÇLARINI KİRALA

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A.S.Y ULUSLAR ARASI TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A.S.Y ULUSLAR ARASI TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ YURTİÇİ VE YURTDIŞI HAVA,DENİZ,KARA,DEMİRYOLLARI İLE HER TÜRLÜ NAKLİYE, YÜK VE YOLCU TAŞIMACILIK FAALİYETLERİ, KARGO TAŞIMACILIĞI, KARGO ACENTETLİKLERİ, TEMSİLCİLİKLERİ YAPMAYA VE YAPTIRMAYA, BUNUN İÇİN HER TÜRLÜ HAVA, DENİZ, KARA, DEMİRYOLLARI ARAÇLARINI KİRALA ve meslek türü olarak 12 - 12 Nolu M.G. YURTİÇİ-YURTDIŞI LOJİSTİK VE HİZMET SAĞLAYICILARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a.s.y-uluslar-arasi-tasimacilik-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-tele.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a.s.y-uluslar-arasi-tasimacilik-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-tele.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.