Firma Rehberi
A.S.WATSON GÜZELLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PRİME MALL GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- GÜVENEVLER MAHALLESİ, PRİME MALL GAZİANTEP ALIŞVERİŞ MERKEZİ, MAĞAZA NO B1-S-13 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : 90 2166356800


Kategori :


Meslek Grubu :

33 - 33 Nolu M.G. TEMİZLİK MADDELERİ-KOZMETİK-OYUNCAK-BİJUTERİ-FOTOĞRAFÇILIK-AV MALZEMELERİ

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ GÜZELLİK VE KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ, GÜZELLİK VE KİŞİSEL BAKIM ARAÇ, GEREÇ VE AKSESUARLARI, HER TÜRLÜ KOZMETİK ÜRÜNLER, PARFÜMERİ, İTRİYAT ÜRÜNLERİ, SAĞLIK VE ZİNDELİK ÜRÜNLERİ VE EKİPMANLARI, DİYET DESTEKLEYİCİLER, VİTAMİNLER,

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A.S.WATSON GÜZELLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PRİME MALL GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A.S.WATSON GÜZELLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ PRİME MALL GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ GÜZELLİK VE KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ, GÜZELLİK VE KİŞİSEL BAKIM ARAÇ, GEREÇ VE AKSESUARLARI, HER TÜRLÜ KOZMETİK ÜRÜNLER, PARFÜMERİ, İTRİYAT ÜRÜNLERİ, SAĞLIK VE ZİNDELİK ÜRÜNLERİ VE EKİPMANLARI, DİYET DESTEKLEYİCİLER, VİTAMİNLER, ve meslek türü olarak 33 - 33 Nolu M.G. TEMİZLİK MADDELERİ-KOZMETİK-OYUNCAK-BİJUTERİ-FOTOĞRAFÇILIK-AV MALZEMELERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a.s.watson-guzellik-ve-bakim-urunleri-ticaret-anonim-sirketi-prime-mal.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a.s.watson-guzellik-ve-bakim-urunleri-ticaret-anonim-sirketi-prime-mal.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.