Firma Rehberi




A.S.WATSON GÜZELLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ - MERKEZİ İSTANBUL/SANKOPARK GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- MRKZİSTANBUL ŞBSARIGÜLLÜK MH. MAREŞAL FEVZİ ÇAKMAK BUL. N23 SANKO PARK AVM.MAGAZA NOR289 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP E-Posta : MustafaY@watsons.com.tr Telefon : +90 3423361670 Faks : +90 2166356809


Kategori :


Meslek Grubu :

33 - 33 Nolu M.G. TEMİZLİK MADDELERİ-KOZMETİK-OYUNCAK-BİJUTERİ-FOTOĞRAFÇILIK-AV MALZEMELERİ

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ GÜZELLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ, KOZMETİK, PARFÜMERİ, İHTİYAT, SAĞLIK, ZİNDELİK, DİYET ÜRÜNLERİ, VİTAMİN, MİNERAL ENERJİ İÇECEKLERİ, SPORCU GIDA VE İÇECEKLERİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A.S.WATSON GÜZELLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ - MERKEZİ İSTANBUL/SANKOPARK GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A.S.WATSON GÜZELLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ - MERKEZİ İSTANBUL/SANKOPARK GAZİANTEP ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ GÜZELLİK VE BAKIM ÜRÜNLERİ, KOZMETİK, PARFÜMERİ, İHTİYAT, SAĞLIK, ZİNDELİK, DİYET ÜRÜNLERİ, VİTAMİN, MİNERAL ENERJİ İÇECEKLERİ, SPORCU GIDA VE İÇECEKLERİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 33 - 33 Nolu M.G. TEMİZLİK MADDELERİ-KOZMETİK-OYUNCAK-BİJUTERİ-FOTOĞRAFÇILIK-AV MALZEMELERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a.s.watson-guzellik-ve-bakim-urunleri-ticaret-anonim-sirketi---merkezi.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a.s.watson-guzellik-ve-bakim-urunleri-ticaret-anonim-sirketi---merkezi.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.