Firma Rehberi
A.S.T HİZMET ORGANİZASYON İNŞAAT TAAHHÜT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- İNCİLİPINAR MH.KIBRIS CD.ENDER İŞ MRK.KAT8 NO60 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3422319853 Faks : +90 3422317536


Kategori :


Meslek Grubu :

40 - 40 Nolu M.G. TURİZM-OTEL-GÜVENLİK-ORGANİZASYON VE DANIŞMANLIK FAALİYETLERİ

Faaliyet Türü :

40 - 40 Nolu M.G. TURİZM-OTEL-GÜVENLİK-ORGANİZASYON VE DANIŞMANLIK FAALİYETLERİ

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A.S.T HİZMET ORGANİZASYON İNŞAAT TAAHHÜT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A.S.T HİZMET ORGANİZASYON İNŞAAT TAAHHÜT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 40 - 40 Nolu M.G. TURİZM-OTEL-GÜVENLİK-ORGANİZASYON VE DANIŞMANLIK FAALİYETLERİ ve meslek türü olarak 40 - 40 Nolu M.G. TURİZM-OTEL-GÜVENLİK-ORGANİZASYON VE DANIŞMANLIK FAALİYETLERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a.s.t-hizmet-organizasyon-insaat-taahhut-gida-sanayi-ve-ticaret-limite.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a.s.t-hizmet-organizasyon-insaat-taahhut-gida-sanayi-ve-ticaret-limite.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.