Firma Rehberi
A.R.Ş. TEKSTİL TEMİZLİK TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- ŞAHİNBEY MAH. SABUNCU SK.NO13 / A ŞAHİNBEY GAZİANTEP E-Posta : cumabozgeyik27@gmail.com Telefon : +90 3422308849 Faks : 3422302617


Kategori :


Meslek Grubu :

16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ ELYAF VE İPLİKLERDEN MAMÜL AKRİLİK,POLİROPİLEN,JÜT,TRİKOTAJ İPLİĞİ,POLYESTER,VİSKON,FLOŞ GİBİ SENTETİK VE TABİ ESASLI İPLİKLERDEN HALI VE HALI İPLİĞİ İMALATI VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A.R.Ş. TEKSTİL TEMİZLİK TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A.R.Ş. TEKSTİL TEMİZLİK TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ ELYAF VE İPLİKLERDEN MAMÜL AKRİLİK,POLİROPİLEN,JÜT,TRİKOTAJ İPLİĞİ,POLYESTER,VİSKON,FLOŞ GİBİ SENTETİK VE TABİ ESASLI İPLİKLERDEN HALI VE HALI İPLİĞİ İMALATI VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR ve meslek türü olarak 16 - 16 Nolu M.G. TEKSTİL,DOKUMA,İPLİK adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a.r.s.-tekstil-temizlik-tasimacilik-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a.r.s.-tekstil-temizlik-tasimacilik-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.