Firma Rehberi
A.R.A.GAZİANTEP DEVEKUŞU HAYVANCILIK İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- N38D15C PAFTA 123 ADA 23 PARSEL KIZILBAĞ MEVKİİ SA RIBAŞAK KÖYÜ MERKEZ GAZİANTEP Telefon : +90 3422153330 Faks : +90 3422153330


Kategori :


Meslek Grubu :

622 HAYVANİ ÜRÜNLER

Faaliyet Türü :

622 HAYVANİ ÜRÜNLER

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A.R.A.GAZİANTEP DEVEKUŞU HAYVANCILIK İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A.R.A.GAZİANTEP DEVEKUŞU HAYVANCILIK İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak 622 HAYVANİ ÜRÜNLER ve meslek türü olarak 622 HAYVANİ ÜRÜNLER adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a.r.a.gaziantep-devekusu-hayvancilik-ithalat-ve-ihracat-sanayi-ticaret.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a.r.a.gaziantep-devekusu-hayvancilik-ithalat-ve-ihracat-sanayi-ticaret.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.