Firma Rehberi
A.C.R. ELEKTRONİK VE İLETİŞİM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- GAZİKENT MH.16.CD.HİSAR YAPI KOOP.ALTI B/2 BLOK NO2 MERKEZ GAZİANTEP E-Posta : m_acar27@hotmail.com Telefon : 90 3422412888 Faks : +90 3422326874


Kategori :


Meslek Grubu :

39 - 39 Nolu M.G. ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI

Faaliyet Türü :

ı HER TÜRLÜ İLETİŞİM CİHAZLARI, CEP TELEFONU, TELEFAKS, TELSİZ, MODEM SANTRALLERİ, TELEFON MAKİNALARI, TELEFON SANTRALLERİ İLE BUNLARIN HER TÜRLÜ YEDEK PARÇA, AMBALAJ VE YARDIMCI MALZEMELERİNİN, ALIM SATIMINI İTHALAT VE İHRACATINI, DAĞITIM VE PAZARLAMASINI YAPMAK, HER TÜRLÜ BİLGİSAYAR VE

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A.C.R. ELEKTRONİK VE İLETİŞİM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A.C.R. ELEKTRONİK VE İLETİŞİM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı HER TÜRLÜ İLETİŞİM CİHAZLARI, CEP TELEFONU, TELEFAKS, TELSİZ, MODEM SANTRALLERİ, TELEFON MAKİNALARI, TELEFON SANTRALLERİ İLE BUNLARIN HER TÜRLÜ YEDEK PARÇA, AMBALAJ VE YARDIMCI MALZEMELERİNİN, ALIM SATIMINI İTHALAT VE İHRACATINI, DAĞITIM VE PAZARLAMASINI YAPMAK, HER TÜRLÜ BİLGİSAYAR VE ve meslek türü olarak 39 - 39 Nolu M.G. ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a.c.r.-elektronik-ve-iletisim-ticaret-ve-sanayi-limited-sirketi-telefo.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a.c.r.-elektronik-ve-iletisim-ticaret-ve-sanayi-limited-sirketi-telefo.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.