Firma Rehberi
A.C.R. ELEKTRONİK VE İLETİŞİM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ MERKEZ GAZİANTEP/ GAZİKENT ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- MRKBEY MH. HÜRRİYET CD. KEYVANBEY PSJ. NO2/F ŞBGAZİKENT MH. 16 NOLU CD. B/2 BLOK NO2 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : 90 3422210365


Kategori :


Meslek Grubu :

37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI

Faaliyet Türü :

ı ŞANS OYUNLARI İŞLETMECİLİĞİ VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A.C.R. ELEKTRONİK VE İLETİŞİM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ MERKEZ GAZİANTEP/ GAZİKENT ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A.C.R. ELEKTRONİK VE İLETİŞİM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ MERKEZ GAZİANTEP/ GAZİKENT ŞUBESİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı ŞANS OYUNLARI İŞLETMECİLİĞİ VE ANASÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR ve meslek türü olarak 37 - 37 Nolu M.G. BİLGİSAYAR-GSM VE AKSESUARLARI adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a.c.r.-elektronik-ve-iletisim-ticaret-ve-sanayi-limited-sirketi-merkez.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a.c.r.-elektronik-ve-iletisim-ticaret-ve-sanayi-limited-sirketi-merkez.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.