Firma Rehberi
A.C.Ç. TURİZM İNŞAAT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- SARIGÜLLÜK MH. FEVZİ ÇAKMAK BUL. ADEVİYE GÜLEÇ APT ALTI NO49/D ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Telefon : +90 3423228875


Kategori :


Meslek Grubu :

13 - 13 Nolu M.G. ULAŞIM,YOLCU VE ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI,SEYAHAT ACENTELERİ

Faaliyet Türü :

ı TURİZM SEYAHAT ACENTELİĞİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A.C.Ç. TURİZM İNŞAAT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A.C.Ç. TURİZM İNŞAAT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı TURİZM SEYAHAT ACENTELİĞİ VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 13 - 13 Nolu M.G. ULAŞIM,YOLCU VE ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI,SEYAHAT ACENTELERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a.c.c.-turizm-insaat-sigorta-aracilik-hizmetleri-ic-ve-dis-ticaret-lim.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a.c.c.-turizm-insaat-sigorta-aracilik-hizmetleri-ic-ve-dis-ticaret-lim.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.