Firma Rehberi
A.C.A. GROUP İTRİYAT DEPOSU SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri

İletişim Detayları :

- DEĞİRMİÇEM MAH. GAZİMUHTARPAŞA BLV.NO 9/H ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP Webwww.a.c.a.com.tr E-Posta : a.c.a.group@gmail.com Telefon : +90 (342) 444-29-66


Kategori :


Meslek Grubu :

33 - 33 Nolu M.G. TEMİZLİK MADDELERİ-KOZMETİK-OYUNCAK-BİJUTERİ-FOTOĞRAFÇILIK-AV MALZEMELERİ

Faaliyet Türü :

ı İTRİYAT DEPOSU, KOZMETİK VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR.

Firma adında (TERK) veya (T) yazıyorsa artık faal değildir.Lütfen bunu dikkate alınız.


Ek Açıklama :


A.C.A. GROUP İTRİYAT DEPOSU SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri firmasına ait iletişim bilgileri yukarıda tanımlanmıştır.

Bu sayfada yer alan A.C.A. GROUP İTRİYAT DEPOSU SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Telefon ve Adres Bilgileri ünvanlı firma, ticaret ve sanayi odası kayıtlarında faaliyet olarak ı İTRİYAT DEPOSU, KOZMETİK VE ANA SÖZLEŞMEDEKİ DİĞER HUSUSLAR. ve meslek türü olarak 33 - 33 Nolu M.G. TEMİZLİK MADDELERİ-KOZMETİK-OYUNCAK-BİJUTERİ-FOTOĞRAFÇILIK-AV MALZEMELERİ adı altında kayda geçmiştir. Bu firmaya ait bilgiler ticaret odası kayıtları esas alınarak listelenmiştir.

Bu bilgilerin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, iletisim@antepiletisim.com adresine; https://antepiletisim.com/firma/a.c.a.-group-itriyat-deposu-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-.html link bilgisini de ekleyerek talepte bulunabilirsiniz. Yine aynı şekilde https://antepiletisim.com/firma/a.c.a.-group-itriyat-deposu-sanayi-ve-ticaret-limited-sirketi-telefon-.html adresini bize mail atarak kısmen/tamamen silinmesini isteyebilirsiniz.

Firma ile ilgili olumlu görüşleriniz varsa ve/veya bunu paylaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan sosyal paylaşım ve beğeni linklerini kullanabilirsiniz.